מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 052-4883035

אם אתם זקוקים לשירותי הובלות בחיפה- סתיו הובלות זה הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

חסל סדר עם כאבי הראש סביב מעבר הדירה או המשרד. אין צורך נוסף במהפכות שמתעוררות סביב חיפוש ארגזים וקרטונים לטובת האריזה. לא עוד לקיחת חופשות על גבי חופשות מהעבודה בשביל שיהיה לכם זמן לארוז את כל החפצים ומספיק עם הדאגות למוצרים השבירים שלכם רק בשביל שתוכלו לגלות שבסופו של דבר סרוויז הקריסטל של הסבתא נשבר במהלך ההובלה.

סתיו הובלות פותרת לכם את כל הדאגות והטירחה עם השירות המקצועי, האמין והמהיר אותו אנו מספקים למגוון הלקוחות שלנו.
בסתיו הובלות מבינים את הצרכים העמוקים ביותר של הלקוחות שלנו- אנו מבינים עד כמה תהליך מעבר דירה או משרד יכול להיות מסורבל, מעיק, יקר וארוך וכחלק מהשירות אותו אנו מספקים, אנו מתחייבים לספק לכם את המענה הטוב, המהיר, המקצועי והאדיב ביותר.

הובלות בחיפה למגוון רחב של צרכנים
חברת סתיו הובלות מספקת שירותי הובלות בחיפה ובסביבה עבור מגוון רחב של צרכים שונים.

בין השירותים אותם אנו מספקים במסגרת שירותי הובלות בחיפה אנו מספקים שירותי:

מעבר דירה – לא משנה מה גודל הדירה שלכם ולא משנה מאיזה איזור ולאיזה איזור אתם רוצים לעבוד, בין אם אתם זקוקים לשירותי הובלת דירה, בית או שירותי הובלת משרד, סתיו הובלת יספקו לכם שירותי הובלות בחיפה ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר כך שאתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שכל הציוד שלכם עובר ללא פגע.

מעבר משרד – בין אם אתם זקוקים לשירותי הובלות בחיפה ובין אם אתם זקוקים לשירותי הובלות מחוץ לחיפה אנו נספק לכם שירותי הובלות משרד לכל נקודה לה תזדקקו. אנו מודעים לכך שתהליך מעבר משרד הוא תהליך מורכב ובמיוחד מדובר על תהליך מאוד מאוד עדין שכן יש צורך לשמור על בטחונם של כל הניירת, הציוד המשרדי וכל החומרים שאיתם אתם עובדים במשרד, על כן אנו מספקים שירותי הובלות בחיפה עם אקסטרה זהירות- על מנת שנוכל להבטיח שכל החפצים שלכם ישמרו, לא ינזקו וכמובן, חלילה לא ילכו לאיבוד.

שירותי אריזה – במסגרת שירותי הובלות בחיפה, סתיו הובלות מספקים גם שירותי אריזה. אם אתם סובלים ממחסור של זמן או כח או אם אתם סתם לא רוצים להתחיל להתעסק עם המלאכה המאסיבית

הובלות בחיפה זוהי הדרך הטובה והבטוחה ביותר להפוך את חוויות מעבר הדירה או המשרד מחוויה מלחיצה ומתישה לחוויה נעימה ומרגשת.
הובלות בחיפה מלווים אתכם מתחילת התהליך ועד לסיום המעבר ומתחייבים לשירות מקצועי, אדיב, מיומן ואיכותי על מנת שהתהליך יהיה קל ופשוט עבורכם וללא כל טרדה מיותרת.
הובלות בחיפה יגיעו אליכם ויתנו לכם הצעת מחיר הוגנת המבוססת על בדיקת תכולת הדירה או המשרד, כך שלא יהיו הפתעות כספיות נוספות בסיום המעבר.
הם יבדקו אילו פריטים דורשים טיפול מיוחד או פירוק לפני המעבר.
תוכלו לבחור בין חבילת שירותים מלאה בה צוות אורזים מומחים יארוז את כל התכולה של הדירה או המשרד עבורכם,
במידה אתם מעדיפים לארוז את התכולה בעצמכם החברה תספק לכם את חומרי האריזה.
הובלות בחיפה מתחייבים להעביר את תכולת הדירה או המשרד באופן מקצועי, עם תשומת לב מלאה ודאגה לחפצים ולציוד שהם מעבירים,
כל זאת על מנת שכל התכולה תגיע ליעדה באופן בטוח וללא נזק כל זאת תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, על מנת לפגוע כמה שפחות בשגרת החיים שלכם כמשפחה וכבעלי עסק.