מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 052-4883035

על מנת לוודא שחברת הובלות בזכרון יעקוב את שירותיה אתם מעוניינים לשכור לטובת העברת דירה או משרד, היא אכן החברה הטובה בשבילכם- הכננו עבורכם רשימה קצרה של כמה פרמטרים אשר ייסעו לכם לעמוד על טיבה ואיכותה, ולהבטיח לא רק את קבלת התמורה המלאה בגין התשלום שלכם אם כי היא תבטיח שאתם תהיו בראש שקט ותוכלו לשים את מבטחיכם בידיים הכי מקצועיות בעיר.

מחיר הובלות בזכרון יעקב
נושא המחיר הוא נושא רגיש במיוחד בכל הנוגע אל תחום של הובלות באופן כללי, והובלות בזכרון יעקב על אחת כמה וכמה. חשוב לזכור שמחיר נמוך עלול להיות כ- חרב פפיות, וזאת משום שבמקרים רבים את תוספת היוקר שלהן מקבלות חברות ההובלות בגין תוספות, ורק לאחר בדיקה מאוד קפדנית של האותיות הקטנות ניתן לראות שהן אינן היו כלולות במחיר הראשוני. למרבה הצער, תוספות אלה מגיעות לסכומים מאוד גבוהים בסופו של דבר.

דרך אחת למנוע הפתעות לא נעימות מסוג כזה היא לכלול ברשימה אחת את כל הציוד אותו יש לארוז, וציוד מורכב או לא שגרתי עדיף אפילו לצלם ולהעביר אל משרדי החברה. כמו כן, חשוב לכלול גם בתוך הצעת המחיר את שירותי האריזה- אם אתם מעוניינים בכך, וכמו כן גם את ציוד האריזה. חברות הובלות בזכרון יעקב מספקות מיכלי וכלי אריזה ללקוחות שלהן, כאשר בדרך כלל איסוף והחזרת הציוד מוטלת על הלקוח. במקרים רבים חברת ההובלות תוכל לספק את הציוד ולאסוף אותו בעצמה תמורה תשלום סימלי.

בנוגע לסעיף התשלום- מומלץ כמו כן, לוודא גם עי חברת הובלות בזכרון יעקב גובה במסגרת התשלום גם את הטיפ המגיע לסבלים. כידוע, כל עבודת שירות מתוגמלת גם בתשר למספק העבודה, ובמקרים רבים חברת הובלות בזכרון יעקב תכלול את התשר בעלות. במידה ולא, הסכום הנהוג הוא בין מאה למאתיים שקלים תשר למובילים.