מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 052-4883035

החברה מחזיקה מבנים לטובת אחסון תכולת דירה, מפעלים וכו'.
מבנים אלו מבוטחים במלואם וכוללים תא אחסון נפרד לכל לקוח.
כמו כן, הם מטופלים על ידי איש תברואה נגד מזיקים.
אז אם אתם צריכים פינוי דירות אל תהססו לפנות אלינו.

אחסנת דירות
אחסנת דירות היא שירות מבוקש וחיוני עבור מי שנאלצים לפנות דירה ולשמור את תכולתה לפרק זמן מסוים, אם בשל נסיעה לחוץ לארץ ואם בשל הצורך להמתין להשלמת בנייה או שיפוץ של הדירה שאליה הם מיועדים לעבור.
מענה מקצועי, איכותי ואפקטיבי לצורך שמירה על תכולת דירה עשויה לתת לכם חברת הובלות מקצועית, העוסקת בשילוח בין לאומי ובשל כך בבעלותה מתחם גדול וייעודי לאחסון סחורות ותכולות מסוגים שונים.
שימוש בשירותיה של חברת הובלות מקצועית כדאי ומשתלם מאחר שהשירות שהיא מציעה ומספקת כולל , בין השאר גם אריזה והובלה.
אחסנת תכולה של דירות במתחם המהווה מרכז לוגיסטי שמור ומאובטח, נגיש וזמין לכל לקוח באמצעות שירותי ההובלה של חברה מקצועית, מבטיח שקט וביטחון מעצם הידיעה כי התכולה שמורה ומאובטחת מכל הבחינות.
חברת הובלות מקצועית לא רק תייעץ ותנחה אתכם אלא גם תספק אמצעי אריזה ואף תסייע בפועל במלאכה זו, תנחה אתכם מה וכיצד לארוז כדי שפירוק התכולה וסידורה במתחם האחסון ייעשה ביעילות ובמהירות, בסדר ובארגון שיקלו על הוצאת התכולה והובלתה ליעדה בתום תקופת האחסון.
מילת המפתח היא סדר. סדר שמתחיל באריזה מושכלת ויעילה, תוך ייחוד כל ארגז, מכל או כל כלי קיבול אחר לחדר מסוים בדירה, רישום מסודר, מוקפד ופרטני, של כל החפצים שכלולים בכלי הקיבול, העמסה לפי סדר על המשאית, פריקה מסודרת של התכולה וסידורה במתחם האחסון שהוכן עבורה מבעוד מועד.
מחסן של חברה מקצועית מצויד במערכת אזעקה משוכללת ומתוחכמת המחוברת למוקד 24/7 . התכולה שלכם בטוחה ומאובטחת אפוא בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע ללא הגבלת ערכה.
מערך לוגיסטי של חברת ההובלה מאפשר מעקב קפדני אחרי התכולה, רישום ותיעוד מסודרים ומפורטים שלה ואפשרות לקבל מידע עדכני על מצבה בכל רגע נתון.
על מנת לתמחר את התכולה שלכם לקראת אחסונה, ניתן ומומלץ להסתייע בשירות מעריך מקצועי שיבקר בביתכם, יבדוק את התכולה, יעריך את נפחה ויגיש לכם הצעת מחיר מסודרת.
בשל חשיבות השמירה על שלמות התכולה, הכוללת, בוודאי, חפצים שבירים ויקרי ערך, בחישוב עלות-תועלת אין כל ספק כי הבחירה בחברת הובלות לאריזת התכולה, להובלתה ולאחסונה, היא בחירה מועילה, כדאית ומשתלמת.
מי מכם שאמורים לנסוע לחוץ לארץ ולשהות במדינה כל שהיא זמן ממושך, ודאי עשויים להיזקק לאחסון תכולת דירתם אם וכאשר הם משכירים את דירתם. במתחם מאובטח, שבו נשמרת התכולה בתנאים מיטביים, תישמר תכולת ביתכם עד לשובכם. אריזה טובה, סידור נוח, הובלה, פריקה וסידור באופן שבו מניחים לאלתר כל חפץ ורהיט במקום המיועד להם חוסך זמן, מייעל את העבודה ומקל עליה וכמובן, בראש ובראשונה, עליכם.
מאחר שתכולת דירה היא כל מה שיש לכם- טבעי ולגיטימי שתרצו להפקיד אותה בידיה של חברה מקצועית, אמינה ומנוסה, שתיתן לכם את המענה הטוב ביותר וגם שקט וביטחון לישון בשקט גם כשאתם נמצאים מעבר לים.
אם אתם מתלבטים מה נכון ורצוי לפני פינוי הדירה שלכם, חשוב שתתייעצו עם אנשי מקצוע, המאומנים ומיומנים בנושא ההובלות והאחסון.